Мода

Home Вести Мода

Кончита Вурст на ревија на Жан Пол Готје

Евровизиската победничка, Кончита Вурст се појави на ревија на францускиот моден дизајнер Жан Пол Готје. Брадестата драг-кралица не е изненадување...

VOGUE за 2014 предвидува…

Грди чевли што морате да ги поседувате 2013: Birkenstock2014: Teva Sandals Чaнти 2013: Дискретено шик2014: Гласни со карактер Носење модни додатоци 2013: Долж увото2014: Долж прстите Стилски тенденции 2013: Панк2014:...

„Officine Generale“ есен/зима 2013

Втората машка есен/зима колекција од париската модна куќа „Officine Generale“. Колекција „Есен Зима 2013“.
- Реклама -

Популарно