Мода

Home Вести Мода

Бекам со колекција и фотосесија за H&M

H&M ја објави новата машка колекција на Дејвид Бекам. Во соблекувална, ѕвездата од зелените терени, во уште едно жешко издание...

„Officine Generale“ есен/зима 2013

Втората машка есен/зима колекција од париската модна куќа „Officine Generale“. Колекција „Есен Зима 2013“.

Пред-есенска GUCCI кампања

Моделите Бастиан Ван Гален и Дарија Строкус во новата видео кампања на Gucci.  
- Реклама -

Популарно