Мода

Home Вести Мода

Пред-есенска GUCCI кампања

Моделите Бастиан Ван Гален и Дарија Строкус во новата видео кампања на Gucci.  

Бекам со колекција и фотосесија за H&M

H&M ја објави новата машка колекција на Дејвид Бекам. Во соблекувална, ѕвездата од зелените терени, во уште едно жешко издание...
- Реклама -

Популарно