Забава

Home Вести Забава

Четири кралици во финалето на „геј олимписките игри“

И оваа сезона, во претпоследната епизода, пред големото финале на RuPaul's Drag Race не беше елиминиран ниту еден од натпреварувачите. За...

Претходната влада ги одбила сите три сценаријата со ЛГБТИ тематика на режисерката Софија Теодор

Во интервју за Фокус, режисерката Софија Теодор ја обвинува поранешната влада за хомофобија, а како што вели не им смета...

„Witness“ на Кети Пери веќе достапен на YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=dPI-mRFEIH0 https://www.youtube.com/watch?v=Z18eMqK9BMM https://www.youtube.com/watch?v=7FX6SrERS8s https://www.youtube.com/watch?v=6Dc8Eu5Rq2Q https://www.youtube.com/watch?v=7fIucqqC-Ms https://www.youtube.com/watch?v=4jROTlyJ-7s https://www.youtube.com/watch?v=fXlqgEVuPYQ https://www.youtube.com/watch?v=RsaK6p8HDnU https://www.youtube.com/watch?v=dOBDODcmfs0 https://www.youtube.com/watch?v=pTpWuUB5-Ps https://www.youtube.com/watch?v=PYlP7WNbAuI https://www.youtube.com/watch?v=c32RmK6jn3w https://www.youtube.com/watch?v=fIEwXhVcLt4 https://www.youtube.com/watch?v=zpcgL7DaTI0  

Протече “Toxic” на Бритни Спиарс без ауто-тјун

Во раните 2000-ти наместо барање одговори на битни прашања за човештвото, дилемата беше, знае или не Бритни да пее. Цела...

Зак Ефрон депилираше рагби играч на ТВ

Зак Ефрон, како дел од промоцијата на неговиот најнов филм "Baywatch" го депилираше поранешниот австралиски рагби играч, Бо Рајан. За време...

Cassils на Скопскиот Викенд на Гордоста

Доколку ја погледнавте програмата на овогодинешниот Skopje Pride Weekend, веќе ви е јасно дека фестивалот и годинава барем на викенд...

Ниел Патрик Херис се омажи

Ѕвездата на „Како ја запознав мајка ви“ викендов се омажи со своето долгогодишно момче Дејвид. Двојката во врска беше цели 10...

Ченинг Тејтам е овде да ве поздрави

Одличена тактика да се искреира лудило околу премиерата на „22 Street“ во кој ѕвездува Тејтам. Актерот во новото музичко видео...

[AUDIO] Troye Sivan – Happy Little Pill

https://www.youtube.com/watch?v=eXeKoGx9zoM
- Реклама -

Популарно