Забава

Home Вести Забава

Наскоро геј ТВ серија во продукција на Елен Деџенерес

Најмоќната лезбејка и водителка на ток-шоуто „Ellen“ доби задача од NBC да развие телевизиско шоу со геј тематика. Пилот епизодата на...

Креативни сатирични (анти)геј аргументи

  Портрет на Рик Санторум, познат американски хомофоб, од слики со геј порно.  

Бој Џорџ – Крал на сѐ

Иконата од осумдесетите Бој Џорџ се враќа на музичката сцена, во нашите животи, нашите срца. Бој Џорџ го привршува својот...

Да аплаудираме за BANKS и „Waiting game“

Новиот секси сингл на девојката од LA изобилува со емоции, чисто пијано, и мега компресирани, дисторзирани бас семплови. Во комбинација...

Холивудски „еј-листери“ со најдобро тело

Ова е листата на најзгодни холивудски ѕвезди, кои практикуваат здрав живот, составена од Women's Health.         20: Adam Levine 19: Liam Hemsworth 18: Chris...

„I Hope You Find It“ нов сингл на Шер

Како предводник на новиот албумот „Closer to the Truth“, Шер го објави синглот „I Hope You Find It“. Се работи за...

„Divergent“ доаѓа на пролет

Не припаѓајќи на ниту една група во идното општество (познато?), ќе ја стави во групата „Divergent“, а нејзиниот живот во опасност....

Ченинг Тејтам е овде да ве поздрави

Одличена тактика да се искреира лудило околу премиерата на „22 Street“ во кој ѕвездува Тејтам. Актерот во новото музичко видео...
- Реклама -

Популарно