Забава

Home Вести Забава

„Credence“: Снажна научно-фантастична приказна за уништеното геј семејство

Credence ќе го менува начинот на кој геј карактерите се прикажани на филмското платно. Режисерот на филмот бара помош преку...

[ВИДЕО] Indiana – Heart on fire

http://www.youtube.com/watch?v=g0NbhIKG3PQ

Шон Хејс се враќа на екраните

Ѕвездата на Will & Grace, по неуспехот со сопствената ситком серија „Шон го спасува Светот“ се враќа на екраните како...

Сем Смит излезе од плакарот

Британскиот пеач Сем Смит и официјално го напушти геј плакарот. За „Тhe Fader“ изјави дека неговиот деби албум му е...

Том Дејли јаде банана… Нашите панталони само што не експлодирале!

Том Дејли е перфектно градено момче, британски нуркач со супер добар натпреварувачки дух. На третиот ден од FINA/NVC во лондонскиот Акватикс...

WhoMadeWho – Heads Above

http://www.youtube.com/watch?v=FOOgJhfIIjQ

Beyoncé и Jay Z на заедничка турнеја!

Првото прашање ми беше: Од каде таа енергија за уште една турнеја? Кога слушнавме дека двојката планира да оди на турнеја...

37 мисли кои ги има секој при секс

1. Оваа соба е толку неуредна, сигурно има STD, заклучок базиран само на таа информација. 2. Колку голем ќе биде? 3. Чекај,...

Мадона на удар на геј заедницата. Го нарекла кељот геј!

Мадона за Buzzfeed си поиграла асоцијации, а кељот кој бил една од понудените асоцијации го нарекла геј. Фановите веднаш реагирале на употребата на...
- Реклама -

Популарно