Забава

Home Вести Забава

Џазмин за Ли Рајан: „Тој е 100% геј и ме изневеруваше со маж“

Поранешната Биг Брадер селебрити учесничка, Џазмин Волц ја заврши врската со отворено бисексуалниот пеач од Blue, Ли Рајан по само...

Сара Гилберт, ѕвездата од The Big Bag Theory се ожени

Сара Гилберт и членката на веќе непостоечкиот бенд 4-Non Blondes, Линда Пери стапиле во брак, во неделата, 30ти март. Сара и...

Холивудски „еј-листери“ со најдобро тело

Ова е листата на најзгодни холивудски ѕвезди, кои практикуваат здрав живот, составена од Women's Health.         20: Adam Levine 19: Liam Hemsworth 18: Chris...
Џулија Робертс

Џулија Робертс во филм за почетокот на епидемијата од СИДА во Њујорк

Преубавата актерка, оскаровката Џулија Робертс ќе се појави во „Нормалното срце“ (The normal heart) , филм на HBO, базиран на...

Потрошил 100.000 долари да личи на Џастин Бибер

33-годишниот Тоби Шелдон потрошил 5 години и 100.000 долари да заличи на неговиот херој, тин атракцијата Џастин Бибер. Кога Џастин Бибер...

Наскоро геј ТВ серија во продукција на Елен Деџенерес

Најмоќната лезбејка и водителка на ток-шоуто „Ellen“ доби задача од NBC да развие телевизиско шоу со геј тематика. Пилот епизодата на...

Грајндер во живо

Момците во ова видео се обидуваат да претстават како би изгледала комуникацијата од Грајндер пресликана во реалниот живот. Кај нас Грајндер,...

Ли Рајан од Блу призна дека имал секс со маж

Во реалното шоу Celebrity Big Brother UK во кое моментално учествува Ли Рајан, член на бој бендот Блу призна дека...
- Реклама -

Популарно