Забава

Home Вести Забава

Да аплаудираме за BANKS и „Waiting game“

Новиот секси сингл на девојката од LA изобилува со емоции, чисто пијано, и мега компресирани, дисторзирани бас семплови. Во комбинација...

„Loco“ е новитетот од Енрике Иглесиас

Згодниот шпанец го објави новиот сингл, насловен како „Loco“ и комплетно отпеан на шпански јазик. Оваа латино балада е во...

„Divergent“ доаѓа на пролет

Не припаѓајќи на ниту една група во идното општество (познато?), ќе ја стави во групата „Divergent“, а нејзиниот живот во опасност....

Шон Хејс го спасува светот

Едно од најпозитивните лица од телевизиската фела. Продуцент на дефинитивно најпопуларните телевизиски шоуа во светот. Најдобриот геј другар на Керен Вокер...
- Реклама -

Популарно